МІЖНАРОДНІ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Наша компанія надає послуги не тільки з митного оформлення вантажів, а й послуги з їх транспортування - автотранспорт, авіадоставка, морські контейнерні перевезення, експрес-доставка - для кожного вантажу є своє оптимальне рішення. Звертайтеся до нас і ми підберемо для Вас оптимальний варіант доставки вантажу в найкоротші терміни і за доступними цінами!


Транспортування вантажів
Для кожного вантажу є своє оптимальне рішення
Автотранспорт
Авіадоставка
Морські контейнерні перевезення
Ж/д перевезення
Експрес доставка
Кур'єрська доставка

Керуючись в першу чергу інтересами клієнта, наша компанія співпрацює з надійними і перевіреними транспортними компаніями, які пропонують надійні рішення логістичних задач за вигідними цінами. Розробка оптимального маршруту в кожному окремому випадку здійснюються оперативно, грамотно, з урахуванням потреб і можливостей як відправника так і одержувача вантажу. Для Вас ми можемо організувати не тільки міжнародне перевезення, але і доставку вантажу до дверей, а також страхування, зберігання і вивантаження.

Крім традиційних видів міжнародних перевезень - таких як морські, автотранспортні, авіа- та залізничні перевезення наша компанія надає можливість доставки невеликих посилок по лінії всесвітньо відомого експрес-перевізника UPS за цінами нижче, ніж Ви б працювали з ним безпосередньо. Завдяки ексклюзивним умовами співпраці ми можемо запропонувати не тільки швидкість і якість, але і доступну ціну для транспортування вантажів вагою до 70кг з будь-якої точки світу. Звертайтеся до нас і Ви не пошкодуєте!

З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:

E-mail: broker@ved.kiev.ua
Телефон: +38 (050) 515-1552, +38 (068) 126-6285

© VEDLINE customs brokerage services
e-mail: broker@ved.kiev.ua